Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Neatbalstu!!! Kārtējais parāds uz tautas rēķina. Sāciet tak beidzot reformēt valsti. Iedzīvotāju skaits samazinās, bet izdevumi par ceļiem, medicīnu un izglītību palielinās. Respektīvi šie miljoni atkal tiks izbērti melnajā caurumā un nezināmu laiku.

  11
 2. iconLetinju Puika Letinju2017. g. 2. jūnijā 18:27

  Starp citu, kad bankrotēja Parex un krājbanka, toreiz gan iedzīvotāji gan pašvaldības zaudēja miljonus. Tad izskanēja frāze no valdosajiem, ka visdrošāk savus uzkrājumus ir glabāt valsts kasē. Tad kakovo figa valsts nestrādā šajā virzienā un neizmanto savus iekšējos resursus??? Var taču ar zināmām finansiālam garantijām piesaistīt Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu naudas. Teiksim ar nodokļu atlaidēm. Teiksim veidot pensiju uzkrājumus kurus valsts iegulda valsts mežos, lauksaimniecībā, ostās, jauno ģimeņu mājokļu kredītos utt. Tādējadi ar laiku atsakoties no aizņēmšanās un parādiem ka tādiem no ārpuses.

  4
 3. iconLetinju Puika Letinju2017. g. 2. jūnijā 18:32

  Galu gala cik krīzes gados Latvijas uzņēmumi nobankrotēja, bet vajadzēja tikai pavisam nedaudz finanšu injekciju, lai šie uzņēmumi nebankrotētu un turpinātu strādā un nerastos bezdarbs. Vai vismaz iesaldēt tiesu izpildītāju un banku vēlmi pēc vieglas peļņas izvazājot rūpnīcu iekārtas, kas bieži vien skaitās pat augsti tehnoloģiskas. Nedrīkst pieļaut ka tehnoloģijas no LV aizplūst. Jācīnās, lai tehnoloģijas ienāk Latvijā!!! Tikai tā mēs spēsim Latvijā radīt pievienoto vērtību. Reāls piemērs ir Metalurga , pēc būtības rūpniecības balsta, nogremdēšana. Rūpniecība bez metālapstrādes dažādos līmeņos ir nekam nederīga.

  5
 4. iconLetinju Puika Letinju2017. g. 2. jūnijā 18:37

  Augusto ar miljonu neko nepanāksi. Ja man būtu miljards, tad es tos līdzekļus liktu lietā, lai to švaļu bandu noliktu pie vietas un viņi dziedātu pēc manas stabules. Miljons nāk un iet!!! Tur pat rūpnīcu nevar uzcelt.
  Starp citu ņem vēra ka miljons lielāko ties ir ne jau skaidrā naudā, bet kustamos un nekustamos īpašumos. Pazīsu vienu otru miljonāru, kas nevar atļauties pat maizi nopirkt, jo visu liek uzņēmumā. Tādu ir retums, bet ir. Lielakā daļa liek džipos.

  1
  Parādīt vēl 2 atbildes

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi