Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Lateko Līzings ir viena no labākajām iestādēm, kur ņemt kredītu, jo tiek nodrošināti pieejami un izdevīgi patēriņa kredīti precēm un pakalpojumiem, kredīti internetā un naudas aizdevumi bez ķīlas, ko iespējams nokārtot jebkurā Klientu apkalpošanas centrā visā Latvijā. Sīkāku informāciju var iegūt mūsu mājas lapā - latekolizings.lv

  1
 2. C

  200 miljoni Eiro pusgadā ir tiešām milzīga summa, bet patērētājiem vajadzētu vairāk izmantot salīdzināšanas portālus kā (http://compeuro.lv/), lai ietaupītu vairāk nauda..

  1
 3. I

  No kurienes tiem nebanku kreditetajiem ir radusies tik liela nauda? Vai musu VID, KNAB un Valsts kontrole to zina? Lai vini kredite beglus! Letticigie, lieniet tik vinu valgos!

  2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi